• DSC0148
 • MarokkoMichiel
 • DSC00329
 • DSC00490
 • MarokkoLuc
 • MarokkoOlivier
 • Jeffrey
 • 26.03.2012 (276)
 • OlivierPozo
 • DSC00202
donderdag, augustus 13, 2020

Update : 15/6/2020

De zomerkampen kunnen doorgaan en onze bar en terras zullen tijdens de openingsuren opnieuw open zijn.
Uiteraard zullen wij rekening houden met de opgelegde maatregelen.
Het aanmelden op onze website om te komen watersporten is niet meer nodig en hebben het formuliere ook van de website gehaald. We zijn in juni alle weekends open en vanaf juli tem augustus zijn we alle dagen open.

 
Update : 15/5/2020

Vanuit de Veiligheidsraad hebben wij het groen licht gekregen om onze trainingen opnieuw te hervatten. Zo zullen wij op kort termijn de woensdagmiddag en de ladies trainingen opstarten. Wij kijken ook hoe we de SUP activiteiten, zoals onze zondag SUP training, zullen opstarten
Ook hebben wij de mogelijkheid gekregen om opnieuw ons materiaal te beschikking te stellen en zullen wij tijdens onze openingsuren de club openen voor leden en niet leden, die graag willen windsurfen en/of Suppen. Uiteraard blijft onze bar gesloten !

Wenst u te komen watersporten aan onze club dan vragen wij u, om u op voorhand via deze link aan te melden, zodat wij u komst zo goed mogelijk kunnen voorbereiden.

De nodigen maatregelen zijn getroffen om de gezondheid van onze sporters te garanderen.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Kom vanaf 4 mei naar de club om lokaal te sporten maar volg wel onze #WSDsafestart gids!!

Volg deze richtlijnen strikt op, samen met de algemene en ondertussen wel gekende Corona hygiëne maatregelen.
De veiligheid en gezondheid van jullie als sporters is van groot belang.

Let op! Deze maatregelen worden de komende periode voortdurend aangevuld. Wij houden jullie hiervan op de hoogte.

Alle Watersporten zullen in verschillende fases ( actueel in 4 fases ) opgestart worden. Data en inhoud van deze fases worden volledig bepaald en opgelegd door de Nationale Veiligheidsraad.Van zodra het toegestaan is, zal ons clubhuid opnieuw opengaan en zullen wiji opnieuw materiaal ter beschikking stellen. Dit alles rekening houdend met de veiligheid en gezondheid van onze leden

Hieronder onze #WSDsafestart gids en richtlijnen met social distancing voor surfen en suppen tijdens de coronacrisis

Maatregelen voor alle surfers en suppers :

 • Beperk je tot sporten in één watersportclub. Mocht je nog niet aangelsoten zijn als lid, breng dan je lidgeld in orde ( dan ben je verzekerd ) via deze link
 • Watersporters met symptomen die op een besmettelijke luchtwegeninfectie kunnen wijzen, blijven thuis.
 • Plaats van vertrek watersport is ook plaats van aankomst. Surfen in het buitenland is niet toegestaan.
 • Sport individueel of met personen die onder hetzelfde dak wonen. Sporten met één corona-sport-buddy is toegestaan.
 • Verplaats je naar de watersportclub individueel of met personen waarmee je onder hetzelfde dak woont.
 • Je beperkt de tijd voor en na je van het water komt. Je blijft niet hangen op het terrein van de sportclub, het strand of de parking.
 • Indien je met je eigen materiaal komt zorg dat je sportmateriaal in goede staat is voor je naar de sportclub komt, zodat het optuigen zo vlot mogelijk kan verlopen.
 • Alle normale voorrangsregels zijn van toepassing, met speciale aandacht voor het vermijden van elk risico van aanvaring of contact. Hou altijd 1,5 meter afstand. (of in zeil- en surftermen: één boot (of plank) lengte onderlinge afstand houden). Als toegang tot het watervlak, insteekzone, strand niet kan gebeuren zonder de nodige afstand te houden, wacht dan je beurt af.
 • Clubhuis, kantine en terras,... blijven tot nader order gesloten.

Neem bij de verplaatsing naar onze club, uw lidkaart en aanmelding steeds mee als bewijs.

Voor diegene die op zee zouden willen gaan windsurfen of Suppen, wordt er verwacht dat je je inschrijft op een evenement van de club waar je naartoe gaat, op de www.ikwatersport.be website. Indien deze club geen evenement aanmaakt, neem dan contact op rechstreeks met deze club. Neem de bevestigingsmail van jouw inschrijving mee bij de verplaatsing. 

Indien je op de Leie zou willen gaan Suppen wordt dit vanaf 4 mei toegestaan, zolang je geen vere verplaatsing moet doen naar jouw startpunt en je de sport beoefent met maximum twee personen. In groep Suppen is nog niet toegestaan ! 

Bijkomende informatie en updates omtrent watersporten in tijden van Corona kan je terugvinden op de website van Wind & Watersport Vlaanderen

Veel plezier, blijf voorzichtig en Stay Safe !

#WSDSafeStart -15/6/2020

 

Inschrijvingen 2020

Wind Forecast@our spot

Actual Wind@our spot

Search our website

Windsurfing Deinze

 

Receive Our Newletter

Upcoming Events

za aug 22 @15:00 - 11:00PM
Camping WSD - Geannuleerd wegens huidige Corona situatie
zo aug 23 @14:30 - 05:00PM
Clubwedstrijd
zo sept 13 @14:30 - 05:00PM
Clubwedstrijd

Windsurfing Feed

Met dank aan onze Sponsors

ASPESLAGH_2017.jpgInlandSurfshop.jpgBuroInternational150.jpgkitchenart_logo_klein.jpgExIndustries150.jpgGbrand150.jpgLAMMERANT_2017.jpgPEDE_2017.jpgFlyHigh150.jpgLVC_2017.jpgF Frames.jpgParfumerieDecaluwe.jpgGillesCottyn.jpgMooi.jpgLAMBRECHT_2017.jpg